Reviews. Evan Semuta Photography

Yelyzaveta Kolobashkina

www.instagram.com/_kolobashka_?igsh=ZWlpdDBlZTkyeXlh

It was such a big pleasure to work with Evan! He always helped me even before the beginning of a photosession with choosing the right look, location etc. Personally I would say that he is a perfectionist in terms of photography and this is what I appreciate a lot. He is very attentive to every single detail. After shootings with Evan it's impossible to choose a few best photos because every photo is gorgeous!
Thank you for great photos, Evan!
Hope to have a new photoshoot with you soon!

Reviews. Evan Semuta Photography

Yelizavieta

www.instagram.com/elizabetta1661/

Іван справжній професіонал своєї справи, що поєднує в собі безліч навичок та умінь, дуже уважно та відповідально ставиться до кожного кадру, тому світлини завжди неймовірні, в процесі зйомки порадить обрати найкращу позу та допоможе зрозуміти емоцію образу, підбере найкращий ракурс який підійде саме тобі, тому з ним приємно та легко працювати, а результат перевершує сподівання, наскільки якісно та круто зроблені фото, що обрати одну найкращу неможливо.

Reviews. Evan Semuta Photography

Irina

www.instagram.com/i_y.g/

Evan Semuta один із найкращих фотографів, з якими мені довелось працювати. Дуже ввічливий та уважний до деталей. Завжди може допомогти з позуванням. На фотосесіях відчуваєш себе комфортно.

Reviews. Evan Semuta Photography

Kate

instagram.com/catharinn

Іван - це один із небагатьох фотографів з якими комфортно і з яким ти можеш бути впевненою у результаті. Це фотограф, якому важлива якість, тому він супроводжує тебе від етапу підбору образів, локації до самих поз і приємної атмосфери під час зйомки. Комунікація - це дуже важливий компонент, аби просто розслабитися і просто позувати в своє задоволення, і Іван вибудовує правильну комунікацію на сто відсотків.
Дуже раджу Івана, якщо ви хочете отримати не просто красиві портрети, а й якщо хочете відчути себе в черговий раз неймовірною, розкутою і привабливою дівчиною.

This site uses cookies. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies.